MATTEL Barbie bábika s koňom

MATTEL Barbie bábika s koňom

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:MATTEL
Cena:44.87 €

Si pripravená na divokú jazdu s bábikou Barbie ™ a jej koníkom? Vychutnaj si dobrodružstvo z konského sedla a uži si spoločné chvíle týchto dvoch najlepších priateľov! Kôň bábiky Barbie ™ má krásnu hebkú hrivu a chvost, vyzerá tak úplne ako živý! V sade nájdeš tiež odnímateľné ružové sedlo a uzdu s oťažami. Bábika je oblečená do neformálneho jazdeckého úboru, má na sebe kockovanú tuniku, vysoké jazdecké topánky a samozrejme ružovú helmu, ktorá ju nielen chráni, ale tiež výborne ladia s doplnkami jej koňa! Posaď Barbie ™ do sedla a jazdecká zábava môže začať! Balenie obsahuje módne oblečenú bábiku Barbie ™ s doplnkami a kone s výstrojom. Bábika nestojí sama. Farby a doplnky sa môžu líšiť.


 • Baby Annabell® Plienky, 5 ks
  Baby Annabell® Plienky, 5 ks

  Balenie obsahuje 5 plienok. Vhodné pre bábiky do veľkosti 46 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. Veľmi kvalitné spracovanie...

  5.06 €
 • BABY born® Výbava na kempovanie
  BABY born® Výbava na kempovanie

  BABY born je pohodlne usadená v sedačke s koženým vzhľadom, na ktoré je bezpečne pripútaná bezpečnostným pásom. Pri jazde sa hýbu pedále! Koliesko má klipsne na pedáloch, zvonček a LED svetlá. Originálny doplnok pre..

  34.08 €
 • Zapf Creation BABY born ® Súprava na chladné dni
  Zapf Creation BABY born ® Súprava na chladné dni

  Originálne oblečenie pre bábiky BABY born ® Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry Jednoducho sa oblieka aj vyzlieka Zabalené v luxusnej darčekovej krabici BABY born..

  26 €© 2018 Tipy pre domácnosť a bývanie: Kontakt