Koziol Vešiak Elli, čierna

Koziol Vešiak Elli, čierna

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Drobný nábytok
Dodavateľ:Koziol
Cena:7.99 €

Dokonca ani niečo tak obyčajného ako vešiak nemusí byť nudné! Vešiak v tvare sovičky s obojstrannou lepiacou páskou vás zaujme predovšetkým svojím dizajnom. Využijete ho na zavesenie uterákov, utierok či iného textilu. Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá.Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.


 • Vešiak drevený hnedá,
  Vešiak drevený hnedá,

  Drevený nástenný vešiak bude iste praktickým doplnkom všade, kam ho umiestnite a zároveň sa stane peknú dekoráciou treba vašej..

  9.49 €
 • Koziol Vešiak Miaou, biela
  Koziol Vešiak Miaou, biela

  Dokonca ani niečo tak obyčajného ako vešiak nemusí byť nudné! Vešiak s mačičkou vás zaujme predovšetkým svojím dizajnom...

  8.99 €
 • Sharks Liatinový háčik Butterfly, žltá
  Sharks Liatinový háčik Butterfly, žltá

  Farebný liatinový háčik Butterfly je originálny kovový vešiak v tvare motýľa. Stane sa šikovným pomocníkom s dvoma háčikmi..

  7.99 €
 • Altom Háčik Angel
  Altom Háčik Angel

  Spríjemnite si návrat domov. Roztomilý vešiačik v tvare anjelských krídel s kovovým háčikom sa stane ozdobou vašej predsiene..

  2.99 €© 2018 Tipy pre domácnosť a bývanie: Kontakt