Beper Dobíjecí zastřihovač vlasů pro muže 40972A

Beper Dobíjecí zastřihovač vlasů pro muže 40972A

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Beper
Cena:18.99 €

Dobíjací zastrihávač vlasov talianskej značky Beper sa postará o dokonalý strih vašich vlasov v dĺžke akú si sami zvolíte. Strihač má 2 nastaviteľné hlavy a pre maximálne pohodlie pri užívaní tiež pogumované telo. Brity sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Možnosť nastavenia 7 dĺžok strihu (1, 6, 8, 10, 12, 14, 17 mm). Strojček vydrží v prevádzke cca 35 minút.Príslušenstvo: nabíjačka, hrebeň, nožnice, štetec, olej, ochrana čepeleVýrobky talianskej značky Beper vynikajú pekným a pútavým prevedením, preto dobre zapadnú do vašej domácnosti. Medzi produktmi tejto značky nájdete napríklad malé domáce elektrospotrebiče a príslušenstvo. Kvalita je pre Beper rovnako dôležitá ako design výrobku. Firma disponuje vlastným špičkovým laboratóriom a vďaka kontinuálnym investíciám do výroby a technológií si značka získala veľa verných zákazníkov a jej produkty sa predávajú po celej Európe.


 • Orava VS-412
  Orava VS-412

  Moderný vlasový strihač s nabíjacím akumulátorom a nožmi z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Zaistí jednoduché a presné..

  18.99 €
 • Sencor SMS 2001BK holiaci strojček
  Sencor SMS 2001BK holiaci strojček

  Elektrický holiaci strojček značky Sencor je svojím kompaktným rozmerom vhodný aj na cestovanie, keď nezaberie skoro žiadne..

  12.49 €
 • Beper Profesionální akumulátorový zastřihovač vlasů 40986
  Beper Profesionální akumulátorový zastřihovač vlasů 40986

  Dobíjací zastrihávač vlasov talianskej značky Beper upraví vaše vlasy do dĺžky, ktorú si zvolíte. Na výber máte dĺžky..

  35.99 €© 2018 Tipy pre domácnosť a bývanie: Kontakt